REMONT MAŁŻEŃSKI !? Co to takiego ?

Remont? -Czemu nie! Nowy kolor ścian, może nowe podłogi, można kupić nowe meble albo nadać nowy charakter naszym przestrzeniom zmieniając dodatki. Wszystko po to, aby było wygodniej, ładniej, przytulniej, żebyśmy z jeszcze większą przyjemnością wracali do naszego domu.

A gdyby tak zrobić remont małżeński? Zainwestować czas, aby wyremontować nasze małżeństwo? Tylko po co?- Aby było wygodniej, piękniej, aby bardziej chciało się do siebie wracać. Temu służy remont! Celowo nie ma tu nazwy odbudowa albo naprawa. Wcale nie musi być źle, żeby mogło być lepiej! Pomysł remontu małżeńskiego w Częstochowie został zaczerpnięty z opolskiej inicjatywy, która już od wielu lat służy małżeństwom w tamtym mieście.

Zapraszamy małżeństwa z każdym stażem– zarówno te, które dopiero zaczęły tę niesamowitą przygodę we dwoje, jak i te, które trwają w niej wiele lat. Jeśli tylko chcecie przyjrzeć się Waszemu małżeństwu i podjąć działania zapobiegawcze przed jego uszkodzeniem- ten czas jest dla Was!

plakat_jpg

PROWADZĄCY 2016

kuzniki2

Marek Kuźnik

psycholog, psychoterapeuta, trener warsztatu psychologicznego

Dr psychologii – specjalność psychologia kliniczna i psychologia rozwoju człowieka; psychoterapeuta; trener. Adiunkt w Katedrze Nauk o Rodzinie Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Wykładał m in. w Instytucie Psychologii Stosowanej UJ w Krakowie, Uniwersytecie A. Mickiewicza w Kaliszu…

Danusia Kuźnik

logopeda, pedagog terapeuta

Logopeda, pedagog terapeuta w systemie Montessori, magister filologii polskiej KUL i UAM. Od kilku lat pracuje w Przedszkolu Sióstr Nazaretanek w Częstochowie jako logopeda i pedagog. Prowadzi zajęcia dla rodziców.

MEDIA

radio2

MATERIAŁY